...jen váš Nový Zéland
Nejlevnější půjčovna aut a obytných vozů na Nový Zéland v Čechách a na Slovensku
Home  /  Půjčovny osobních automobilů

Půjčení osobního vozu Nový Zéland

Pronájem osobního auta z půjčovny

Nabízíme osobní auta pro cestování na Novém Zélandu s garancí nejnižší ceny nejen v Čechách a na Slovensku. Naše síť novozélanských partnerů je natolik široká, že jsme schopni zajistit půjčení auta pro nízkorozpočtové cestovatele, komfortní vozy pro všechny co si chtějí dovolenou pohodlně užít, ale i luxusní vozy nejen pro pracovní cesty. Stačí vyplnit poptávkový formulář a my vám zašleme nezávaznou nabídku!

Pokud naleznete výhodnější nabídku než jsme pro vás připravili my, dejte nám vědět, uvidíme zda ji dokážeme ještě výhodněji!

Rezervace

Vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám nejpozději do dvou dnů ozveme s naší nabídkou!

Proč půjčit osobní auto u nás?

  • jsme Češi, kteří žijí na Novém Zélandu již přes 15 let a za tu dobu jsme si vytvořili skvělé vztahy s osvědčenými novozélandskými autopůjčovnami

  • jako “Novozélanďani” máme ty nejlepší podmínky k pronájmu auta a garantujeme tak nejnižší ceny nejen na českém a slovenském trhu

  • žádné administrativní a rezervační poplatky navíc

  • informujeme vás o ceně pojištění spoluúčasti, zda se něco připlácí nebo je vše v ceně

  • platíte na český účet - neplatíte za převod z CZK do NZD, neplatíte příplatek za platbu kartou na místě

  • výběr osobního vozu probíhá na základě vašich požadavků - každá autopůjčovna nabízí jiné výhody, např. trajekt zdarma, druhý řidič zdarma, neomezený počet km, GPS… Čím více nám o své cestě prozradíte, tím lepší nabídku pro vás připravíme - konzultace k výběru vozu je zcela zdarma!

  • nabízíme další cestovatelské služby za bezkonkurenční ceny: cestovní pojištění, pojištění storna letenky i po jejím vystavení, letenky, ubytování ad.

Pojištění osobního automobilu

Při výběru osobního auta vás vždy informujeme, zda součástí ceny je již pojištění spoluúčasti!

Některé autopůjčovny nabízejí překvapivě levná auta, ale součástí této lákavé ceny není pojištění půjčeného auta. Tento údaj je často těžce dohledatelný a vy se o této informaci dozvíte až při převzetí auta na místě (kdy doplácíte až dvojnásobnou cenu za pojištění!).

Každá autopůjčovna nabízí jiné balíčky pojištění, ale obecně je můžeme rozdělit do tří kategorií:

  • Základní spoluúčast je vždy součástí každého půjčeného auta. Základní spoluúčast se většinou pohybuje kolem 1500NZD až 3000NZD.

Co to znamená v praxi? Pokud je na zapůjčeném vozu způsobena škoda, jedno zda vaší nebo cizí vinou, tak způsobenou škodu hradíte VY až do výše základní spoluúčasti. Tedy pokud máte základní spoluúčast 1500NZD a na voze je způsobena škoda ve výši 500NZD, tak tuto částku hradíte vy. Pokud je škoda vyčíslena na 2000NZD, tak vy platíte 1500NZD.

  • Snížení spoluúčasti, kdy za příplatek můžete snížit spoluúčast na částku okolo 200NZD, často také na NULU!

  • Pojištění pneumatik a skla je třeba věnovat zvláštní pozornost. Ačkoliv ho má většina autopůjčoven již zahrnuto ve výše uvedením bodu, tak to není vždy podmínkou!

Nový Zéland      Zájezdy Nový Zéland       Dovolená Nový Zéland