...jen váš Nový Zéland
Nejlevnější půjčovna aut a obytných vozů na Nový Zéland v Čechách a na Slovensku
Home  /  O nás

O nás - autopůjčovna, cestovní pojištění a cestovní služby na Nový Zéland

NovýZéland.org jsou podrobné informační stránky o cestování, službách, zajímavostech a atraktivitách jedné z nejkrásnějších destinací světa - Nového Zélandu.

NovýZéland.org má za cíl oslovit především nezávislé cestovatele, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu a nabízet cenově nejvýhodnější cestovatelské služby pro všechny české a slovenské cestovatele, kteří se chystají do "země dlouhého bílého oblaku" Aotearoa (jak ji nazývají původní maorští obyvatelé).

Plánujete-li dovolenou či pracovní cestu na Nový Zéland neváhejte se na nás obrátit - prokonzultujte s námi vaše plány, rádi vám poradíme.

Kontaktujte nás na: novyzeland@ckgo2.cz, tel. +420 228 224 382. Specialisté, kteří dlouhodobě žili na Novém Zélandu Vám jistě poradí a pomůžou.

Webové stránky provozuje CK Go2 jako specializovaný server, kde najdete nejlepší ceny obytných vozů, aut a aktivit za garantované nejnižší ceny. Dokonce levněji než novozélandské cestovky. 

Blížší informace na našich webových stránkách Aoteora.cz věnujícímu se Novému Zélandu.

Garantem je Martin Slíva, čech žijící na Novém Zélandu od roku 2004. Martin na Novém Zélandu spoluzaložil místní cestovní kancelář True Travel a celou svoji profesní karieru věnoval práci v oblasti turisického ruchu. Po dlouhodobé spolupráci s CK Go2, která se původně specializovala na Austrálii se Martin spolu se svým průvodcovským týmem přípojil k CK Go2.

Od roku 2018 můžete tedy plně využít místních novozélandských operátorských cen na obytné vozy, auta a spoustou aktivit spolu se servisem v čestině. Kanceláře CK Go2 jsou v Praze a v Brně.

Protože neposkytujeme služby přes prostředníky, jsme schopni nabídnout garantovanou nejnižší cenu služeb na Novém Zélandu, zároveň Vám poskytneme zdarma informační servis a pomůžeme Vám s výběrem vhodného dopravního prostředku a návrhem aktivit.

Krom jiného svým klientům poskytujeme na cestu průvodce Lonely Planet Nový Zéland, GPS, SIM kartu a další slevy v rámci našich produktů.

Nový Zéland      Zájezdy Nový Zéland       Dovolená Nový Zéland