...jen váš Nový Zéland
Nejlevnější půjčovna aut a obytných vozů na Nový Zéland v Čechách a na Slovensku
Home  /  Půjčovna obytných vozů a karavanů

Nový Zéland - půjčení obytného vozu, karavanu

Pronájem obytného vozu / karavanu

Největší nabídka obytných vozů z novozélandských půjčoven s garancí nejnižší ceny nejen na českém a slovenském trhu! Zajistíme obytný vůz pro pár i pro rodinu, na dvoutýdenní dovolenou, ale i na několikaměsíční cestování - vyplňte náš poptávkový formulář a my vám zašleme naši nabídku. Vše nezávazně a bez poplatků!

JEN U NÁS Při půjčení obytného vozu plavba po Milford Sound ZDARMA!

Rezervace

Vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám nejpozději do dvou dnů ozveme s naší nabídkou!

Proč půjčit obytný vůz / karavan u nás?

 • jsme Češi, kteří žijí na Novém Zélandu již přes 15let a za tu dobu jsme se stali partnery většiny novozélandských autopůjčoven

 • jako “novozélanďani” máme nejlepší podmínky k pronájmu obytného vozu / karavanu a garantujeme tak nejnižší ceny nejen na českém a slovenském trhu

 • žádné administrativní popltatky apoplatky za rezervaci, žádné doplácení na místě při převzetí či odevzdání auta

 • informujeme vás o ceně pojištění spoluúčasti a Road User Charge Recovery Fee

 • platíte na český účet - neplatíte za převod z CZK do NZD, neplatíte za platbu kartou na místě

 • výběr obytného vozu probíhá na základě vašich požadavků - každá autopůjčovna nabízí jiné výhody, např. trajekt zdarma, druhý řidič zdarma, neomezený počet km, GPS… Čím více nám o své cestě prozradíte, tím lepší nabídku pro vás připravíme - konzultace k výběru vozu je zcela zdarma!

 • nabízíme další cestovatelské služby za bezkonkurenční ceny: cestovní pojištění, pojištění storna letenky i po jejím vystavění, letenky, ubytování

Pojištění a Road User Charge Recovery Fee

Konečná cena za půjčení obytného vozu / karavanu se krom stáří, typu a velikosti vozu odvíjí od dalších složek, jako je pojištění spoluúčasti a poplatek za jízdu vozem na diesel “road user charge recovery fee” (dále již jen RUC). My vás při výběru obytného vozu vždy informujeme o jednotlivých složkách konečné ceny!

Některé autopůjčovny nabízejí balíčky, které zahrnují snížení spoluúčasti na NULU, žádné doplatky za RUC, pojištění pneumatik a čelního skla, nulový poplatek za dalšího řidiče ad. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme vybrat tu nejvýhodnější kombinaci.

Každá autopůjčovna nabízí jiné balíčky pojištění, ale obecně je můžeme rozdělit do čtyř kategorií:

 • základní spoluúčast – záleží na velikosti obytného vozu / karavanu, nejčastěji v rozmezí 2000 až 5000NZD

 • snížení spoluúčasti – u některých půjčoven až na nulu

 • snížení spoluúčasti a RUC v ceně

 • pojištění pneumatik a čelního skla

Road User Charge Recovery Fee

RUC je poplatek (daň), který se platí u všech dieselových vozů na Novém Zélandu. Tento poplatek se odvíjí od počtu ujetých km a platí se při vrácení vozu. Každý vůz má RUC v jiné výši, ale obecně můžeme počítat s 5NZD - 10NZD za 100 ujetých kilometrů.

Přespání v obytném vozu – kdekoliv? Ano, ale….

Máte-li rádi svoji svobodu a předem se nechcete vázat, rezervovat ubytování, tak je půjčení obytného vozu ideálním řešením právě pro vás!

Plánujete-li zastavit a přenocovat tam, kam vás zrovna cesta zavede, tak při výběru vozu zvolte variantu s WC! Tyto obytné vozy jsou sice o něco dražší, ale pokud obytný vůz nedisponuje WC, tak vždy musíte nocovat v kempu! Cestovatelé, kteří mají obytný vůz s WC tak mohou nocovat kdekoliv (pokud zde není přímo zákaz kempování!) a opravdu tak ušetří na za ubytování.

Nový Zéland      Zájezdy Nový Zéland       Dovolená Nový Zéland